Єдиний офіційний сайт виробника

Переваги SPIRTKOLONNA

Використання виключно харчової немагнітної нержавіючої сталі AISI-304 у зварних конструкціях

У зварних конструкціях ми принципово не використовуємо умовно харчову магнітну н/ж сталь AISI-430, вартість якої вдвічі дешевша за AISI-304.

AISI-430 небажано піддавати зварюванню за рахунок нульового вмісту нікелю, а хром, що входить до складу AISI-430 і відповідає за її нержавіючі властивості, вигоряє при дії високих температур при зварюванні. Як результат – зварювальний шов втрачає свої нержавіючі властивості та піддається корозії при взаємодії з агресивними середовищами. Окисна реакція буде помітна вже через 2-3 місяці використання. Виготовлення обладнання з AISI-430 може суттєво здешевити конструкцію, але при цьому значно погіршує її експлуатаційні властивості та впливає на якість продукту.

Термін служби обладнання із нержавіючої сталі AISI-304 практично необмежений.

Професійні перегонні куби

Як випарні ємності (перегінні куби) ми використовуємо спеціалізований професійний посуд з харчової нержавіючої сталі AISI-304 з сендвіч-дном, що підходить для нагріву на всіх типах плит, включаючи індукційну, а не баки з тонким одношаровим дном з магнітної AISI-430. Ідеально рівне тришарове сендвіч-дно (харчова нержавіюча сталь/алюміній/магнітна нержавіюча сталь) забезпечує правильний рівномірний прогрів усієї поверхні дна, а не тільки місця джерела нагріву, щоб уникнути пригорання та перегріву.